KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13557040

nr 1355 7040

Royal Nebeker

(1945-2014), USA

Etsning, "Til Ã…lesund". Signerad, numrerad 2/50. Motivet: 25x33 cm

Royal Nebeker, amerikansk målare och grafiker född i San Francisco 1945, död 2014.

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 19 oktober 2020
kl 19:49:47

19/10 18:46:08 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 19 okt

Royal Nebeker

Läs mer om Royal Nebeker